Italské dílenské brusky EUROFINTEC

Vysoká kvalita a výhodné ceny

Stáhněte si náš produktový katalog zdarma

Odborné poradenství při výběru brusky

Přesně pro vaše potřeby

Stáhněte si náš produktový katalog zdarma

Kvalitní a ekonomické brusivo

pro broušení různých materiálů

Stáhněte si náš produktový katalog zdarma

O broušení víme všechno

Navrhneme nejlepší způsob pro vaši výrobu

Stáhněte si náš produktový katalog zdarma
Dílenské brusky

O nás

Firma Vavruška Trade s.r.o. byla založena v počátkem roku 2013. Firma získala oficiální zastoupení německých brousících automatů Lissmac, které představují světovou špičku v broušení a odjehlování.  V současné době firma Vavruška Trade dodává i menší brusky Eurofintec od italského dodavatele Gecam srl.  Jedná se o jednoduché, ale spolehlivé a dlouholetou strojírenskou praxí prověřené brusky pro dílny a malé provozy, které potřebují bezporuchové a odolné stroje pro mezioperační odjehlování a čištění nebo pro běžné manuální broušení. Mezi další produkty firmy pak patří brusivo k výše uvedeným zařízením Lissmac a Eurofintec a rovněž i výkonné odsávací a filtrační systémy od firmy TEKA GmbH. 

Nedílnou součástí služeb naší firmy je odborné poradenství v oblasti broušení, brusiva a brousících strojů. Našim klientům tak zajistíme komplexní řešení v oblasti broušení, a to od prvotní analýzy potřeb až po volbu a dodávky celé technologie. Samozřejmostí je i zajištění kvalitního a rychlého servisu našich brousících strojů.

Společnost Vavruška Trade patří k tradičním vystavovatelům na řadě strojírenských veletrhů. Řadu let se účastníme Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně, pražského veletrhu FOR INDUSTRY a dalších prestižních akcí, a to včetně zahraničních.